Dla biznesu

Z uwagi na malownicze położenie oraz ilość oferowanych atrakcji Koliba pod Kozińcem jest bardzo dobrym miejscem dla organizacji kursów, konferencji, oraz team-building'u.

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez firmowych typu: integracja, team-building, szkolenia oraz pikniki. Oferujemy szeroką skalę zadań integracyjnych przy wykorzystaniu sportów ekstremalnych i innych atrakcji. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny program dostosowany do potrzeb i oczekiwań.

W szczególności polecamy:

Rafting na Dunajcu

Spływ pontonami rzeką odbywa się na trasie Sromowce Wyżne - Szczawnica. Przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Mogą w niej uczestniczyć także dzieci.
Chłód wody, górskie powietrze, piękno pienińskiego krajobrazu spowodują, że zapomnicie o stresach dnia codziennego. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło.

Spływ kajakiem na Dunajcu

Spływy kajakowe po rzekach górskich w pneumatycznych dwuosobowych jednostkach pod opieką instruktora nie wymagają dużych umiejętności technicznych dając za to dużą satysfakcję z pokonania rzeki. Pneumatyczne kanadyjki pozwolą na bezproblemowe pływanie nawet początkującym kajakarzom.
Nad grupą czuwa instruktor w kajaku jednoosobowym, który pomoże w krytycznej sytuacji lub wskaże właściwą drogę na wodzie.

Paintball

Niewiele nowego można napisać o grze w paintball, zaliczanej jako sporty extremalne i często organizowanej w trakcie imprezy integracyjne. Na czym polega ta, gra wiedzą chyba wszyscy, ale dla przypomnienia i dla tych którzy jeszcze nie wiedzą: gra polega na strzelaniu kulkami wypełnionymi "farbą" ze specjalnych "markerów", czyli karabinków pneumatycznych nie wdając się w szczegóły zasad ich działania.

Off road

Czyli jazda samochodami terenowymi po trudnym terenie. Uczestnicy wraz z doświadczonym kierowcą pokonują przeszkody samochodami terenowymi. Samochody są odpowiednio przygotowane do jazdy w trudnym terenie dlatego też zainteresowani mogą w pełni wykorzystywać ich możliwości. OFF ROAD przysparza dużo emocji i adrenaliny, i nie bez powodu jest traktowany jako sporty ekstremalne. To nie to samo co jazda po asfalcie.

Jazda Quadami

Uczestnicy wyprawy po krótkim szkoleniu z zakresu obsługi Quada oraz po poznaniu zasad bezpieczeństwa ruszają na krótką wyprawę w góry. Pojazdy te bardzo dobrze radzą sobie w górzystym terenie. Prawdziwe przeszkody, wjeżdżanie w trudno dostępne miejsca, doły z błotem i leśne trakty, a wszystko to w maszynach, które takie, górskie trasy potrafią pokonać. Jazda quadem może dostarczyć wielu niesamowitych wrażeń.

Skutery śnieżne

Impreza ze skuterami śnieżnymi to jeden z najlepszych sposobów na oderwanie się od biurowej rzeczywistości. W przypadku tej atrakcji proponujemy zapomnieć o zaplanowanej realizacji celów takich jak wyłanianie liderów, integracja grupy czy rozwiązywanie konfliktów.


 
Copyright © 2010 | Koliba Pod Kozińcem
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL